Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0