Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
VacancyRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.0
The Three Musketeers: D'ArtagnanRated ★ 3.5
Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Three KingsRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0