Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
RanRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
CasinoRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Society of the SnowRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 2.5
Carry OnRated ★ 2.0