Titles you rated
Inside MenRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Petal DanceRated ★ 4.0