Titles you rated
MotherRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Rocky BalboaRated ★ 4.0
DarkmanRated ★ 1.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0