Movies
Ratings
718
War of the WorldsRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.5
PredatorsRated ★ 2.5