Movies
Ratings
65
TangledRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The HostRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5