Movies
Ratings
201
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The CallRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5