Movies
Ratings
30
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
ShameRated ★ 5.0
Magic in the MoonlightRated ★ 5.0