Titles you rated
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
RoomRated ★ 3.0
The DiscloserRated ★ 2.0
The HelpRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 0.5
The MistRated ★ 1.0
LifeRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 2.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
SplashRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 2.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 1.0