Titles you rated
Inside OutRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Sister ActRated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 0.5
My Little BrideRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 1.0
ElfRated ★ 3.0