Movies
Ratings
40
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0