Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 3.5- River of No ReturnRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.5