Titles you rated
Ruby SparksRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Little ManRated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 4.0
Summer SnowRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 1.5