Titles you rated
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Saving Jessica LynchRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
You Call It PassionRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0