Movies
Ratings
15
SunflowerRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0