Movies
Ratings
42
The HandmaidenRated ★ 5.0
ShortbusRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
CashbackRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0