Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0