Titles you rated
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0