Movies
Ratings
183
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Royal TailorRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0