Titles you rated
God Bless AmericaRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 2.0
Fermat's RoomRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
Love 911Rated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0