Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
FlyboysRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0