Movies
Ratings
39
The Hurt LockerRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 3.0
Private EyeRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0