Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
Asteroid CityRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Men of PlasticRated ★ 1.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The WonderRated ★ 3.5
The Queen of CrimeRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.0