Movies
Ratings
184
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Guimoon: The Lightless DoorRated ★ 2.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
FluRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- The Birth of KoreaRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0