Movies
Ratings
375
The WailingRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0- La ResistanceRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Honeymoon Hurricane ~The Lost Hiroshi~Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0