Movies
Ratings
414
Se7enRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Maid and the MagicianRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0