Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 1.0
100 Days with Mr. ArrogantRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Lars and the Real GirlRated ★ 5.0