Movies
Ratings
362
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
UsRated ★ 5.0
Tune in for LoveRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 0.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 0.5
Barefoot GibongRated ★ 5.0- SawRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 0.5
BumblebeeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5