Titles you rated
Les MisérablesRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 5.0
RoomRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 0.5
The PriestsRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5