Titles you rated
Independence DayRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
John QRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
The World Is Not EnoughRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
Broken ArrowRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0