Movies
Ratings
50
Love ActuallyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
BarbaraRated ★ 0.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
AliensRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0