Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 1.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 1.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
MementoRated ★ 2.5
District 9Rated ★ 1.0
Starship TroopersRated ★ 1.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 2.5
The KingRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 1.5
LUCK KEYRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 1.0