Titles you rated
I Am Number FourRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0