Titles you rated
AvatarRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0