Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
Rain FallRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.5
Jungle Bunch: Back to the Ice FloeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0