Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5