Movies
Ratings
28
The Imitation GameRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0