Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
WeaponsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Freakier FridayRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
Wind River Director's CutRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0