Titles you rated
Pacific RimRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 1.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
Man in LoveRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0