Titles you rated
Knight and DayRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.5