Titles you rated
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5