Titles you rated
OldboyRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
I WishRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
OnceRated ★ 2.5
HysteriaRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0
MouchetteRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Our Love StoryRated ★ 3.5
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5