Movies
Ratings
1366
Suicide SquadRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Money MonsterRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 1.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 2.5
SpyRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 1.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0