Titles you rated
The LoverRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
The Flowers of WarRated ★ 4.0
BurlesqueRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5