Movies
Ratings
810
MalenaRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
That's My BoyRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0