Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Tune in for LoveRated ★ 2.0
Me Before YouRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Summer Days With CooRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5