Movies
Ratings
252
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
WishRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5