Movies
Ratings
70
HereditaryRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Do Not HesitateRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 2.5
PsychoRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 3.0