Titles you rated
The NotebookRated ★ 3.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
My Week with MarilynRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0